Oferta dodatkowa
Zajecia dodatkowe dla dzieci i rodziców
Szkoła językowa
– angielski dla Maluchów
Zapraszamy wszystkie dzieci do 4 roku życia do naszej szkoły językowej. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego, posiadających przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi w wieku żłobkowym i przedszkolnym.
Nasza nauka angielskiego to wspaniała zabawa! Baaardzo dużo mówimy, śpiewamy, bawimy się po angielsku. Chwilę odpoczywamy czytając książeczki po angielsku. Cała godzina zajęć wykorzystywana jest bardzo intensywnie, a przez różnorodność zabaw dzieci się nie nudzą. Naszą naukę wspierają specjalistyczne programy przeznaczone do nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym. Z pomocą programu dziecko może pracować również w domu (rodzic nie musi znać języka angielskiego).
Aktywny Maluch

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku żłobkowym wraz z opiekunami do miłego i aktywnego spędzania czasu! Zajęcia wspomagają rozwój psychofizyczny dziecka, pogłębiają więź dziecka z rodzicami, budują w dziecku pewność siebie i wiarę we własne możliwości. Warsztaty trwają 1h, składają się z 3 urozmaiconych bloków oraz przerwy na odpoczynek i małą przekąskę.

Wkrótce zostaną podane terminy odbywania się zajęć.

Zajęcia odbywają się w maksymalnie 10 osobowych grupach (10 dzieci) Warunkiem uruchomienia zajęć jest zapisanie minimum 5 osób. Cena zawiera: materiały i pomoce niezbędne do przeprowadzenia zajęć, poczęstunek tj. woda/sok, przekąski dla dzieci

Poradnia pedagogiczna
Przy naszym żłobku działa poradnia pedagogiczna. Jeżeli poszukujecie Państwo porady wykwalifikowanych pedagogów i specjalistów zapraszamy do kontaktu.

Organizujemy także bezpłatne warsztaty i konsultacje dla rodziców.

Zajęcia adaptacyjne

Każdego roku przed rozpoczęciem „roku szkolnego” w naszym żłobku odbywają się zajęcia dla Maluszków, które będą zaczynać swoją przygodę ze żłobkiem. Zajęcia mają na celu zapoznanie dzieci z opiekunkami i pomieszczeniami żłobka. Poznajemy się, bawimy, wygłupiamy, uczymy. Na początku dzieciom towarzyszą rodzice.

Zajęcia trwają 1,5h i odbywają się przez pełen tydzień kalendarzowy.

W przypadku wolnych miejsc w żłobku zajęcia adaptacyjne mogą zostać zorganizowane także w innym terminie.

Urodziny (Kinderbal)

Proponujemy Państwu zorganizowanie dla Waszej pociechy wspaniałej zabawy urodzinowej! Urodziny mogą zostać zorganizowane w sali zabaw lub w naszym ogrodzie. Uroczystości organizowane są tylko w weekendy.

cena: 500 zł (do 10 gości, solenizant gratis), każde kolejne dziecko 20 zł.

 • 2 godziny zabawy (w tym zabawa z animatorem)
 • malowanie buzi
 • skręcanie balonów
 • komplet nakryć jednokolorowych
 • przekąski (rodzaj przekąsek w zależności od wieku dzieci)
 • deser owocowy
 • wata cukrowa (na urodzinach dziecka co najmniej 3 letniego) soczki 100%, woda
 • FOTOGRAF podczas całej uroczystości plus zdjęcia na płycie CD kawa, herbata i ciastko dla rodziców/opiekunów

Usługi dodatkowe:

 • Tort – tort zamawia organizator, rodzic wybiera tort i dokonuje opłaty u organizatora zgodnie z cennikiem cukierni (Wymogiem jest tort bezalkoholowy. Nie ma możliwości przynoszenia własnych wypieków)
 • balony na patyku 1zł/szt P fotoksiążka ze zdjęciami z uroczystości 50 zł
 • profesjonalna urodzinowa sesja zdjęciowa 150 zł
 • grill dla rodziców, podczas uroczystości w ogrodzie 15 zł/os

Rodzice we własnym zakresie mogą przynieść: dekoracje, jednorazowe naczynia i obrus o danej tematyce, czapeczki, gwizdki itp. Na terenie obiektu obowiązuje zakaz palenia oraz zabrania się spożywania alkoholu.

Podoba Ci się u nas? Zapisz dziecko